خدمات تخصصی روانشناسی کودکان

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی تخصصی کودک و نوجوان انتخاب موثر

مادر : فرزند من خیلی حواس پرته! توی خونه هر روز برای نوشتن تکالیف مدرسه اش با هم جنگ و دعوا داریم. از تمرکز کردن روی موضوعات مختلف بیزاره و دوست داره کارهای خطرناک رو انجام بده! در عوض دختر بزرگترم خیلی ساکت و گوشه گیره. معمولاً کارهای روزانه خودش رو به تنهایی انجام میده و شخصیت مستقلی داره. بعضی شب ها خواب های ترسناک میبینه و حتی شب ادراری هم داره!

مطلب فوق بخشی از مکالمه یک مادر با روانشناس است. در دنیای امروز والدین برای رشد و تربیت فرزندان با چالش های زیادی مواجه هستند. با ظهور اینترنت و همه گیر شدن ورود به فضای دیجیتال، کودکان در سنین کم با انبوهی از اطلاعات و رفتارهای مختلف روبرو می شوند و به دلیل نا آشنا بودن والدین با مدیریت رفتار و تربیت کودکان امروزی، امکان بروز مشکلات و آسیب های احتمالی روانی افزایش می یابد. والدین نگران تر و مسئولیت پذیر نسبت به کودک، دنبال راه حل گشته و در نهایت به مشاوره و روانشناس کودک مراجعه می کنند. اما آشنایی با فرایند های درمان کودک، سوابق علمی و تجربه روانشناس و از همه مهم تر احساس امنیت کودک در فضای مشاوره از شاخص های مهم انتخاب بهترین روانشناس کودک می باشد.

امروز دیگر خدمات مشاوره و روانشناسی فقط مختص سنین خاص و روابط زناشویی و کاری نمی باشد بلکه با پیشرفت علم و مطرح شدن نظریه های مختلف رشد مغز انسان، مراحل رشد کودک در سنین زیر ۵ سال بسیار قابل توجه بوده و به نوعی مهم ترین دوران زندگی انسان قلمداد می شود. از این رو مرکز مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان انتخاب موثر در زمینه تشخیص پیچیدگی‌های مرتبط با ذهن و روان کودک و بهره‌گیری از آخرین روش های درمانی در یک فضای کاملاً صمیمی و دوستدار کودک با امکانات متعدد سرگرمی و بازی با افتخار اعلام می دارد بهترین مرکز روانشناسی کودک در شرق تهران است و آماده ارائه خدمات تشخیصی و درمانی برای طیف وسیعی از اختلالات کودک می باشد. اما برخی از ویژگی های بهترین کلینیک روانشناسی چیست؟ داشتن فضاهای تفریحی و جذاب مانند مهدکودک، مدرسه حیوانات، باغ وحش، مدرسه بازی ویژگی دوم دارا بودن کادری جوان و تحصیلکرده که انگیزه و تخصص ملاک کار آن هاست، مشخصه بعدی وجود مدیری توانا و کاربلد همچون دکتر فاطمه رجبی فرد که سال ها در مدارس و مراکز روانشناسی کودک تجربیات ارزنده ای کسب نموده و در فرایند درمان مطمئناً موثر خواهند بود. و در نهایت وجود خدمات متنوع و منعطف مانند پکیج های درمانی متناسب با خانواده و قیمت های منطقی که روند درمان کودک به خوبی و بدون هیچگونه خللی ادامه پیدا کند.

برخی از خدمات تخصصی مرکز انتخاب موثر شامل: روانشناسی(کودک، نوجوان، بزرگسال)، روانسنجی(هوش، ادراکی، شخصیت، غربالگری و…)، روانپزشکی، کاردرمانی، گفتار درمانی، بازی درمانی، تست های سلامت نظیر نوروفیدبک و tDCS و کارگاه‌های متنوع روانشناسی در حیطه کودک و نوجوان می باشد که به درمان اختلالاتی نظیر عدم تمرکز کودک، مشکلات حافظه، اضطراب و وسواس، بیش فعالی کودک، افسردگی و بی خوابی، ناتوانی هوشی، ارزیابی مهارت های فردی، ناتوانی یادگیری، تشخیص مشکلات دست خط، لکنت، آموزش مسائل جنسی، اختلال ریاضی و اختلال در خواندن می پردازد. از این رو مرکز روانشناسی انتخاب موثر با افتخار اعلام می دارد که بهترین کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در شرق تهران است و آماده خدمت رسانی به مراجعان عزیز می باشد.

دکتر فاطمه رجبی فرد مدیریت کلینیک روانشناسی تخصصی کودک انتخاب موثر

مدیریت این مجموعه دکتر فاطمه رجبی فرد دارای تحصیلات عالی در زمینه اختلالات کودک و نوجوان هستند و به سبب تجربه کاری در مدارس و مراکز روانشناسی از بهترین روانشناس های کودک ایران می باشند، با در نظر گرفتن شاخص تخصص و انگیزه، اقدام به گردآوری تیم متخصص و جوان در یک فضای ایده آل برای کودک نموده و بزرگ ترین و مجهز ترین کلینیک روانشناسی شرق تهران را راه اندازی کرده است. هدف مرکز روانشناسی انتخاب موثر ایجاد آرامش و امنیت برای کودکان و نوجوانان می باشد.

شما میتوانید در بزرگترین مرکز مشاوره شرق تهران با بهترین امکانات خدمات روانشناسی خود را با انتخاب نو و با کیفیتی مناسب دریافت نمایید.همکاران ما در این مرکز روانشناسی پاسخگوی تمامی نیاز های شما دوستان هستند.تخصص ما روانشناسی کودک و نوجوان است.درخواست مشاوره